HABERLER

Ankara Protokol Şemsiyesi

Ankara Protokol Şemsiyesi

  • Tarih: 09 - Şubat - 2019

En üst kalite, en sağlam ve en elit yağmur şemsiyesi olarak bilinen Protokol Şemsiyeler, daha çok Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, Bakanlıklar gibi üst düzey bürokratlar ve onların valeleri tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle protokol şemsiyelerini en çok tercih eden il protokolün merkezi başkentimiz Ankara'dır. Bunun dışında otel valeleri de gelen misafirlerini korumak amacıyla bu şemsiyeleri tercih eder. En geniş yağmur şemsiyeleri olması nedeniyle bu sayede üst düzey koruma alanı sağlar. Protokol şemsiyeleri, vale şemsiyesi veya makam şemsiyesi olarak da adlandırılır. 

PROTOKOL ŞEMSİYELERİNİN GÖVDE YAPISI
Ürünü anlatmaya gövde yapısından başlamamız gerekiyor. Ürünün hem gövdesinde, hem de kollarında yani tamamen tüm iskelette, üst kalite fiber malzeme kullanılmaktadır. Fiber gövde yapısı sayesinde hafiftir, uzun süre taşındığında dahi kişiyi yormaz özelliktedir. Öte yandan, en sert rüzgarda dahi ters dönse de kırılmaz, kendiliğinden saniyeler içinde eski haline geri döner ve yeniden kullanıma hazır hale gelir. Tel boyları 72 ile 75 cm arasında, çap boyu ise 144 cm'dir. 

PROTOKOL ŞEMSİYELERİNİN KUMAŞ YAPISI
Şemsiyelerde yüksek gövdede olduğu gibi kumaşında da yüksek teknoloji kullanılmaktadır. Üründeki kumaş, piyasadaki en ince ancak en dayanıklı ponjea kumaşlarıdır. Kumaşın başlıca özelliği, su iticili yani ıslanmaz, kırışmaz özellikle ve yırtılmaz oluşudur. Şemsiyeyi kapattığınız anda, üzerindeki suyu tahliye eder, dakikalar içinde kupkuru kalır.

PROTOKOL ŞEMSİYELERİNDE ÇİFT KAT OPSİYONU
250G Çift Katlı Protokol Şemsiyeleri, iki kat arasındaki boşluk sayesinde hava tahliyesi sağlar ve şemsiyen zarar görmesi önlenmiş olur. Bunların dışında 251G 8 Telli Protokol Şemsiyesi ve 272G 12 Telli Baston Saplı Protokol Şemsiyeleri mevcuttur. 

PROTOKOL ŞEMSİYELERİ HANGİ KONULARDA FARKLI?
Protokol Şemsiyelerini, promosyon ve katlanır şemsiyelerle kesinlikle aynı sınıfa koymamak gerekir. Şemsiye kategorisinin en üstünde bulunan protokol şemsiyeleri şu özelliklerle diğer yağmur şemsiyelerinden ayrılır:
• Tamamen fiber gövdesiyle, ters dönse bile şemsiye hemen kullanıma hazır olur, kırılmaz.
• Geniştir ama hafiftir, yormaz. 
• Kumaşı su tutmaz ponjea ürünüdür, yırtılmaz.
• Çift katlı protokol şemsiyelerin üst kısmında hava tahliye bölümü vardır. 

PROTOKOL ŞEMSİYELERİNİ KİMLER KULLANABİLİR?
Birinci kalite şemsiye olarak üst sınıfa hitap eden protokol şemsiyeleri daha çok, Cumhurbaşkanlığı, Bakanlıklar, üst düzey bürokratlar, belediye başkanları ve onların valeleri tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca, başta birinci sınıf olmak üzere tüm otellerin valeleri de makam şemsiyeleri veya vale şemsiyesi olarak adlandırılan bu ürünleri tercih etmektedir. Tüm bu saydıklarımızın dışında sade vatandaşlar da bu ürünlerden alıp rahatlıkla kullanabilir. 

OPSİYON SEÇENEKLERİ
Yukarıda özelliklerini saydığımız protokol şemsiyelerine logo baskı da yapılabilmektedir. Cumhurbaşkanlığı forsu, bakanlıkların, belediyelerin, devlet dairelerinin ya da partilerin logosu, şemsiye üzerine baskı olarak uygulanabilmektedir. Ürünlerimiz siyah renk olsa da, istenmesi halinde lacivert renk opsiyonu da sunulmaktadır. 2 yıl kullanım garantili ürünler, özel muhafazası içinde müşteriye güvenle ulaştırılır.

EN BÜYÜK SATIŞLAR ANKARA'YA
Protokolsemsiyeleri.com olarak en büyük satışlarımız Ankara'dadır. Bu, Cumhurbaşkanlığı, Meclis ve bürokrasinin büyük bölümünün başkentte olmasının doğal bir sonucudur. Öte yandan, Antalya, İzmir, Mersin gibi tatil bölgelerimizdeki otellerin de bir numaralı tercihi olan vale şemsiyeleri, satışların yine büyük bir kısmının buralara olmasını sağlamaktadır.