ÜRÜN DETAY

272G Protokol Şemsiyesi


Ürün Kodu: 1667
Fiyat: Girilmedi

■ Kargo bizden

■ Uzun ömürlü, yüksek kalitede üretilen fiber kollu, fiber gövdeli su tutmayan ince ponjea kumaşlı makam şemsiyelerindendir.

■ Mega ticaret istek durumunda protokol şemsiyelere serigrafi logo baskı uygulamaktadır.

■ Protokol şemsiyelerimizin tel boyları 72-75cm arasındadır ve çap boyu 144cm olup rüzgarlara son derce dayanıklıdır.rüzgarda ters dönmesi durumunda dahi kırılmaz ve bir kaç saniye içerisinde yeniden düzelip kullanıma hazır hale gelir.

■ Protokol model şemsiyelerimiz yüksek teknoloji ürünleridir, kumaşları ıslanmaz özellikli ve kırışmaz özellikte üretilmiştir.

■ Çift katlı protokol şemsiyelerimizin 2.katmanından sert rüzgarlar tahliye olup şemsiyenin zarar görmesi minimize olur.

■ Yüksek rütbelerdeki devlet bireylerimizin tercih ettikleri protokol şemsiyelerimiz  özel koruma kılıflara sahiptirler.

■ Tek katlı,çift katlı ve 12 telli olan büyük boy protokol şemsiyelerimiz deri ve baston sap modelleri ile otomatik açılma özelliğine sahiptir.hem konfor hemde şıklık anlamında 1.sınıf özelliğindedir.   

■ Protokol şemsiyelerinin en çok kullanıldığı Ankara ile otellerde vale şemsiyelerinin en çok kullanıldığı Antalya, Mersin, İzmir gibi tatil bölgelerimizdeki illere aynı gün kargo yapabiliyor, en geç iki iş gününde ellerine ulaştırabiliyoruz.

272G VALE ŞEMSİYESİ

Siparişleriniz ve Bilgi İçin Lütfen Arayın: 0212 227 42 37 Cep: 0535 950 51 39

 

ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI 

 

TOPLU ALIMLARDA İNDİRİM İÇİN  BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ


Etiketler: ,